שותפי וובוקס

mclogoשיתוף הפעולה במיזם ממשיך לרקום עור וגידים וכאשר מערכת My Control מוטמעת בעוד ועוד פרוייקטים ברחבי הארץ.

בתערוכה זו אותה מארגן מרכז הבנייה הישראלי, מציגות חברות מובילות מישראל ומחו"ל בכל ענפי הבנייה, הפרויקטים והתשתיות, כל זאת בשיתוף עם המועצה הישראלית לבנייה ירוקה, איגוד לשכות המסחר, איגוד המהנדסים וגופים מובילים נוספים.
בתערוכה הצגנו לראשונה פתרון מתקדם לניהול תהליכי בקרת איכות פרויקטי בניה/תפעול - מיזם My Control.

crmlogoרומן צ'ירשני, בעלים של חברת CRM Leader, בן 40, בעל תואר ראשון בהנדסת תוכנה וניהול תעשייתי ובעל ניסיון של למעלה מ- 15 שנה בהקמת מערכות CRM, מתוכם 10 שנים בהתמחות במערכות שיווק, מכירות ושירות של Dynamics CRM Microsoft.

רומן הינו בעל הסמכות בינלאומיות מטעם Microsoft לאפיון ויישום MS CRM בגרסאות 4.0 ועד 2016 (הגרסה העדכנית ביותר של MS)
לפני הקמת CRM Leader הקים וניהל רומן מחלקת פתרונות ורטיקליים מבוססי Dynamics CRM Microsoft בחברת Effect (מקבוצת Matrix).

על בסיס ניסיון מצטבר מעשרות פרוייקטי Dynamics CRM בארץ ובחו"ל הקים רומן בשנת 2007 את חברת CRM Leader. החברה מתמחה באפיון, יישום והטמעת מערכת CRM Dynamics במגזר ה- SMB (עסקים קטנים ובינוניים).

ngcנקסטג'ן קונסלטינג הינה שותף עסקי של וובוקס ומיקרוסופט המספקת שירותי ייעוץ, תכנון והקמת פרויקטי Dynamics 365 בהתקנה פנים ארגונית (On-Premise) או כשירות בענן (Webox).
יובל רשלבך הוא מומחה CRM ומוסמך מיקרוסופט בתחום פתרונות מבוססי Dynamics 365
(Dynamics 365 Certificate Solution Associate), בעל ניסיון מעשי רב (Hands On) של למעלה מ-15 שנים בטווח רחב מאד של פתרונות IT בתחום ניהול לקוחות (CRM), מרכזי שירות לקוחות (Call Centers) ומרכזי תמיכה ושירות (Help Desk, Service Assurance).
הרקע העסקי, המקצועי והאישי המשלבים רקע טכנולוגי עשיר עם הכרת הצרכים העסקיים, מאפשרים מתן פתרון מיטבי / אופטימלי ללקוח, פתרון הכולל שילוב ייחודי של ייעוץ עסקי ומימושו בפועל ללא פשרות הנובעות בדרך כלל מפערי הבנה בין היועצים העסקיים לאנשי הפיתוח.

yaronחברת קום מדיה (ירון בלומברג ואלעד אברהמי) מבצעת פרויקטים טכנולוגיים ייחודיים בעסקים בינוניים וגדולים. רוב עיסוק החברה הינה מתן ציוד קצה לארגונים גדולים המונים מאות ואף אלפי משתמשי קצה.

החברה מספקת גם סל שירותים הכולל ייעוץ, תכנון, ליווי והטמעה של מערכות מחשוב, תשתיות ותקשורת לתפעול מלא ויעיל של העסק. ירון בלומברג ואלעד אברהמי הינם שותפים בחברה.

ירון בלומברג, בן 36 בעל ניסיון של כ-13 שנים בתחומי המחשוב, בעל תואר במדעי המחשב ותואר שני במנהל עסקים.

inigoחברת "איניגו" הוקמה בשנת 2011 על ידי מנכ"ל החברה מר יוני אפשטיין. החברה מונה מספר עובדים בתחום היישום ופיתוח של פתרונות על בסיס מערכת ה-ERP של חברת SAP B1.

חברת "איניגו" הינה שותף SAP Open Ecosystem, עם ניסיון מצטבר של מעל 25 שנה על הפטלפרומה, ובעלת יכולת לספק מענה מלא ללקוחות SOHO & SMB.

חזון החברה המשיק באופן מלא עם האידיאולוגיה של חברת וובוקס המתבטא במקצועיות,
אמינות והגישה חיובית למטרת עליה לאוויר עם מערכת המספקת את המענה שהוצג בתחילת התהליך,
ועד לעבודה שוטפת של כל משתמשי הארגון.

צור קשר היום עם מומחה ענן
אנא הזן את שמך
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
אנא הזן כתובת מייל חוקית
אנא הזן שם חברה
Invalid Input
X