שותפי וובוקס

inigoחברת "איניגו" הוקמה בשנת 2011 על ידי מנכ"ל החברה מר יוני אפשטיין. החברה מונה מספר עובדים בתחום היישום ופיתוח של פתרונות על בסיס מערכת ה-ERP של חברת SAP B1.

חברת "איניגו" הינה שותף SAP Open Ecosystem, עם ניסיון מצטבר של מעל 25 שנה על הפטלפרומה, ובעלת יכולת לספק מענה מלא ללקוחות SOHO & SMB.

חזון החברה המשיק באופן מלא עם האידיאולוגיה של חברת וובוקס המתבטא במקצועיות,
אמינות והגישה חיובית למטרת עליה לאוויר עם מערכת המספקת את המענה שהוצג בתחילת התהליך,
ועד לעבודה שוטפת של כל משתמשי הארגון.

Soft Pro Logoחברת Soft-Pro הוקמה בשנת 2012 ע"י פרדי אופאיטס מחלוצי Microsoft Dynamics CRM בישראל מגרסתו הראשונה, בעל ניסיון עשיר בעולם מערכות מידע והיכרות עמוקה עם טכנולוגיות מיקרוסופט וכמובן השוק המקומי .
Soft-Pro היא שותף מוסמך של מיקרוסופט בתחום ה-CRM וכן של חברת וובוקס, מתחילת פעילותה.

mclogoשיתוף הפעולה במיזם ממשיך לרקום עור וגידים וכאשר מערכת My Control מוטמעת בעוד ועוד פרוייקטים ברחבי הארץ.

בתערוכה זו אותה מארגן מרכז הבנייה הישראלי, מציגות חברות מובילות מישראל ומחו"ל בכל ענפי הבנייה, הפרויקטים והתשתיות, כל זאת בשיתוף עם המועצה הישראלית לבנייה ירוקה, איגוד לשכות המסחר, איגוד המהנדסים וגופים מובילים נוספים.
בתערוכה הצגנו לראשונה פתרון מתקדם לניהול תהליכי בקרת איכות פרויקטי בניה/תפעול - מיזם My Control.

 

rotemdynamicsרותם דיינמיקס הוקמה ע"י תומר צפלר ואילן טורם לאחר שנים רבות בהם שימשו השניים כמנהלים בכירים בחברות אינטגרציה מובילות בעולם ה- CRM.

החברה הוקמה מתוך הכרות עמוקה עם השוק המקומי וזיהוי הפוטנציאל הנובע משני גורמים עיקריים:
• המוצר המתפתח משנה לשנה, ועמו שוק הלקוחות.
• קיים מחסור במומחים המשלבים הבנה עסקית ברמה גבוהה, בשילוב עם היכרות ויכולות טכנולוגיות חזקות בעולם ה CRM.
החזון של רותם דיינמיקס הוא להוות אלטרנטיבה מובילה לספקי ה- CRM הקיימים בשוק המקומי ולספק One Stop Shop בעולמות מיקרוסופט בכלל וב- Microsoft Dynamics CRM בפרט.
לאנשי חברת רותם דיינמיקס ניסיון עשיר בהקמה, יישום, פיתוח ותחזוקה של מערכות מידע מגוונות בסביבת Microsoft והיא מאגדת תחתה את כלל היכולות הנדרשות ליישום מוצלח של פרויקט CRM מבוסס טכנולוגיית Microsoft.

teldor logo 2חברת טלדור הוקמה ב- 1986 והפכה במשך השנים לאחת מחברות ה- IT המובילות בישראל. החברה מתכננת, מפתחת ומספקת פתרונות שלמים ללקוחות שכוללים מערכות תוכנה, תפעול פרויקטים, הקמת תשתיות ושירותי תמיכה.

צור קשר היום עם מומחה ענן
אנא הזן את שמך
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
אנא הזן כתובת מייל חוקית
אנא הזן שם חברה
Invalid Input
X