מערכת SAP B1 ב-Webox Cloud

מערכת SAP B1 הינה אחת ממערכות ניהול משאבי הארגון (EPR) לעסקים קטנים ובינונים המתקדמות והנוחות בעולם.

למערכת מגוון מודולים לרבות הנהלת חשבונות, ניהול מלאי, ריצפת יצור ואף מערכת ניהול קשרי לקוחות (CRM). היא עוזרת לך בניהול מתקדם של תהליכי רכש, ניהול שרשרת אספקה, כלים פיננסים וכמובן דוחות נוחים. המערכת קלה לשימוש לעובדך ומספקת לך כמנהל את כל הכלים לניהול הארגון שלך.

הפתרונות הענן של וובוקס במודל SaaS (תוכנה כשירות) יספקו לך רוגע ושקט נפשי בכל הנוגע לגיבוי, שירות והמשכיות עסקית.

ניהול תהליכי הרכש, ניהול מלאי, פריטים ואיתורים במחסן (WMS) , העברות בין מחסנים ותנועות מלאי. ספירות מלאי והערכות מלאי על פי ערך נוכחי. תמיכה במעגל הרכש הצעות מחיר, התמחרות, הזמנות רכש, ניהול מחירונים וקטלוג, חישוב תיקי ייבוא החזרים זיכויים ועיבוד תשלומים

יכולת מובנית לניהול מלא של כספים ובנקים. טיפול בכל התנועות החשבונאיות, לרבות כרטסת, הגדרה ותחזוקה של חשבונות, תנועות יומן, התאמות, ניהול רב מטבעי, ומערך של עשרות דוחות פיננסיים מובנים כולל התאמה ל-42 לוקאליזציות.

פונקציונליות CRM מובנית במערכת, ננהול מערך הלקוחות של העסק או הארגון ושימור הקשר איתם. תמיכה בתהליכי מכירה מניהול קמפיינים שווקיים, לידים, הזדמנויות מכירה ועד להצעת מחיר וסגירת העיסקה. תמונת לקוח 360 מעלות.

שירותי B1 מספקים מערכת תכנון פשוטה, אך רבת עוצמה, שמסייעת למתכנני ייצור או לקניינים לקבוע לוחות זמנים ולנהל פריטים לייצוא או לרכישה על סמך מגוון פרמטרים.

המודולים של המערכת כוללים תיכנון חומרים (MRP) ובו אוסף של טכניקות תכנון המשתמשות בנתוני עץ מוצר, בנתוני מלאי ובקלטי אספקה מהזמנות ייצור והזמנות רכש מתוזמנות, וכן בקלט ביקוש מהזמנות בפועל ומהזמנות חזויות, לצורך חישוב דרישות חומרים לפריטים שיוצרו או שנרכשו.

מערכת SAP B1 מספקת פלטפורמה למיטוב הפוטנציאל של מחלקות השירות של הארגון, תוך תמיכה בפעולות שירות, ניהול חוזי שירות, תכנון שירותים ומעקב אחרי פעילויות מול הלקוחות.

מערכת בינה עיסקית המהווה את הליבה של תהליכי קבלת ההחלטות. מערך של מאות דוחות ויכולות אנליטיות מתקדמות, מרכז שליטה למנהלים וסט מדדים ויעדים (KPI) לניהול לוח מחוונים חכם בכל הישויות במערכת.

מודול מובנה לניהול פרוייקטים המאפשר למשתמשים לנהל ולאסוף מידע על כל היבט של פרויקט - כולל פעילויות, עלויות מתוכננות וסופיות, לצורך מעקב וקבלת החלטות בניהול הפרוייקט ושיוך מרכיביו להיבטי תקציב ופיננסים. מודול משאבי אנוש  מאפשר ניהול המשאב האנושי הקשור לפרוייקט או עובדי הארגון.

בוא ותתקדם ביחד עם וובוקס לתוכנות ניהול העסק בענן, ללא מאמץ ובמחירים משתלמים
צור קשר היום לתיאום פגישה עם מומחה מחשוב ענן
אנא הזן את שמך
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
אנא הזן כתובת מייל חוקית
אנא הזן שם חברה
Invalid Input
X