ניוזלטרים

שותף יקר,
אני אפתח את העלון בנימה מעט שונה ואחל לך ולכל שותפי וובוקס חופשה מהנה ושהיה המון כיף ועונג בחופשה עם הילדים. תהנו מזמן האיכות כמה שאפשר!

עוד מעט מסתיימת עונת הרחצה ואנחנו חוזרים לפעילות עננית שוטפת. מירב, שעובדת לצידי במחלקת המכירות ואנוכי, נשמח לעמוד לרשותכם ולקדם ביתר שאת את הפעילות השוטפת יחד איתכם, הגדלת מספר הלקוחות המשותפים וכמובן - הגדלת העמלות שלכם!

בעלון הנוכחי אנחנו שמחים להציג מוצר חדש באתר וובוקס - בעקבות קידום הפעילות של וובוקס בערוץ מערכות ה-ERP בענן – SAP B1. כמו כן נציג לכם את חברת "איניגו" - מיישם בתחום SAP מאז 2005, שמקדם עם וובוקס פעילות משותפת בתחום הנ"ל.

בהמשך העלון תמצא קישור למאמר בתחום הגיבוי שבהחלט יכול לספק תובנות על חשיבות הגיבוי ועל המענה שאתה יכולים לספק לקהל הלקוחות שלך.

לשירותך תמיד,
גיא יורש,
מנהל ערוץ השותפים

Readmore

לקוח יקר,

שנת 2017 רק התחילה, וכבר עבר הרבעון הראשון של השנה - מסתבר שהזמן באמת עובר מהר כשנהנים.

וובוקס מסיימת את הרבעון הראשון עם פעילות ענפה במגוון תחומי ענן, כאשר אחד המובילים ביניהם אלה שירותי הגיבוי, המספקים פתרון מקיף לרבדים השונים של אבטחת המידע הארגוני, ובפרט מהווים מנגנון הגנה הכרחי לנוכח תוכנות הכופר השונות המשתוללות ברשת.

חוד החנית של שירותי וובוקס, הם שירותי הענן בתחום ה- Dynamics CRM, הכוללים גם מערך טכני מקצועי דובר עברית, ויכולות מידור וייעול עבור לקוחות עם צרכים שונים ומגוונים.

תחום השרתים הוירטואליים מקבל יותר ויותר משמעות, עם המגמות החדשות של השוק בכל הנוגע למענה יעודי ללקוחות קצה אשר נדרשים לשלב מערכות מחשוב פרטיות בסביבה העסקית, ולספק מענה לצרכים היברידים בין מערכות פיזיות למערכות וירטואליות.

לסיום, אנצל את ההזדמנות לאחל לכולכם חג שמח, ושתנצלו את החג גם ליהנות ולבלות עם המשפחה.

גיא יורש,
מנהל ערוץ השותפים וובוקס

Readmore

שותף יקר,

שנת 2016 הסתיימה עם הרבה טעם טוב, ואנחנו כתמיד שמחים לשתף אותך בשינויים ובהתפתחויות:

במהלך השנה החולפת בוצעו מספר שינויים ברקע בגזרת תשתיות הענן של וובוקס. בין השינויים שודרגו מערכות הוירטואליזיה של החברה והופעלו על פי דרישה למספר לקוחות VIP שירותי ניהול מתקדמים הכוללים צוות NOC 24/7.

בגזרת כח האדם הצטרפה בתחילת השנה לצוות וובוקס מירב עיני, המאיישת עמדה נוספת במחלקת המכירות וניהול קשרי לקוחות ושותפים בחברה. מירב כבר נכנסה לעניינים ותוכל לעזור לך לקדם את שירותי הענן שאתה מספק לקהל לקוחותיך, יחד עם הצוות הטכני של החברה.

את שנת 2017 אנו פותחים עם פרוייקט דגל בתחום ה- Dynamics CRM במסגרתו הקמנו מערכת יעודית לאירועי המכביה ה-20 בענן של וובוקס. הפרוייקט כולל תשתיות וירטואליות יעודיות עבור הארגון, הטמעה מורכבת על ידי אחד משותפי Dynamics המובילים בשוק וכמובן פתרון כולל לניהול כל מערך אירועי המכביה.

לשירותך,
גיא יורש, מנהל ערוץ השותפים
ומשנכנס אדר מרבים בשמחה :)

Readmore

לקוח יקר,

אנחנו פותחים את שנת 2017 עם טעם טוב משנת 2016, אשר כללה מגוון רחב של פעילויות שונות בגזרת הענן של חברת וובוקס.

במהלך 2016 בוצעו בוובוקס מספר פרוייקטים שכללו הקמות ושדרוגים של סביבות ה-CRM, שדרוג תשתיות וובוקס ברמה הטכנית ושינויי כח אדם בגזרת השירות, מכירות וניהול מערך השותפים של החברה.

את שנת 2017 אנו פותחים עם פרוייקט דגל בתחום ה- Dynamics CRM, במסגרתו הקמנו מערכת יעודית לאירועי המכביה ה-20 בגרסת CRM 2016 בענן של וובוקס.

הפרוייקט כולל תשתיות יעודיות עבור הארגון, הטמעה מורכבת על ידי אחד משותפי Dynamics המובילים בשוק וכמובן פתרון כולל לניהול כל מערך אירועי המכביה.

בהזדמנות זו אאחל לכם שנה אזרחית טובה וקריאה נעימה.

עדי פלאוט,
מנכל וובוקס

Readmore

שותף יקר,

אנחנו סוגרים שנה אזרחית, ואני מאחל לך שתהיה שנה אזרחית טובה ומלאה בפעילויות מעניינות.

בעלון הנוכחי החלטתי לבצע סיכום וסקירה שנתית קצרה של הדברים העיקריים שקרו במהלך 2016, שהייתה רוויה בפרוייקטים, שיתופי פעולה ושינויים - שאני משער שהתרחשו אצל כל אחד ואחד מהשותפים שלנו, בהתאם לגזרת הפעילות שלו.

במהלך השנה השקנו את גרסת Dynamics CRM 2016 בענן של וובוקס, וכיום יש למעלה מ-180 ארגונים שונים שכבר שדרגו או הטמיעו את הגרסה החדשה. בהמשך העלון תוכלו לקרוא על מיזם MyControl - פרוייקט לדוגמה שהושק תחת הגרסה הנוכחית, ומיזם משותף של וובוקס אשר נשען על גרסת Dynamics לצורך ניהול ובקרת איכות.

מיזם My Control כבר מספק שירות למספר ארגונים מובילים בתחום הבנייה לצורך שיפור וייעול בקרת האיכות של אותם מיזמי נדל"ן.

בתחום הסייבר התמודדנו השנה, ועדיין מתמודדים, עם איום הכופר בכלל ועם וירוס הכופר הידוע בשם Locky בפרט. בהמשך גם נספר לכם איך התמודדנו עם האיום הזה בהצלחה.

מרכז הידע והתמיכה של וובוקס ממשיך באופן תדיר להשתפר ולהשתדרג. אנחנו ממליצים בחום לגשת לאתר ולקבל הכוונה מהמידע שהעלנו, על מנת ליעיל את שיתוף הפעולה שלנו. בין היתר תוכל להעזר במדריכים, שאלות ותשובות וכמובן לפתוח קריאת שירות מסודרת באמצעות האתר.

ובנימה קצת אישית - בקרוב אציין 4 שנים בוובוקס, ואני חייב לציין שזה עונג לעבוד יחד. ההתמודדות המשותפת עם האתגרים מעצימה ומספקת אותי ברמה המקצועית, וכן ברמה האישית.

אז רציתי לנצל את ההזדמנות ולומר תודה על הכל, ושתהיה לך שנה מלאה הצלחות וכמובן - חג חנוכה שמח!

שלך,

גיא יורש

מנהל ערוץ השותפים, וובוקס

Readmore

X